o nás

19. dubna 2010 v 12:01 |  - O NÁS
Máte sklad a potřebujete nenahraditelného pomocníka? Paletové vozíky jsou dnes důležitým a nezastupitelným pomocníkem pro práci ve skladu. Nebo nemáte sklad a přesto potřebujete převážet těžší věci? Pak jste u nás správně.
Nabízíme možnost nákupu na našem E-shopu..

My Vám nabízíme vše pro paletové vozíky. V nabídce máme paletové vozíky ruční, ale i bateriové. Přesto že v dnešní době na internetu můžete narazit na spoustu prodejců manipulační techniky a paletovacích vozíků MY SE SNAŽÍME BÝT ODLIŠNÍ!
Vzhledem k tomu že naše firma MÁLEK- paletové vozíky se zabývá prodejem a servisem manipulační techniky již od roku 1990 můžeme garantovat, že prodejem paletových vozíků naše služby nekončí.
Nenabízíme jen paletové vozíky a příslušenství.Vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem Vám nabízíme také cenné rady, jak se o paletový vozík starat, či jak si jej opravit případně vylepšit. Neváhejte a kontaktujte nás a my Vám rádi poradíme jaké těsnění, kolo, kolečko či jaký náhradní díl je vhodný pro opravu konkrétně Vašeho paletovacího vozík.
Pro naše zákazníky jsme vytvořili eshop na paletové vozíky, kola a kolečka, sady těsnění, manžety a o kroužky, a jiné náhradní díly na paleťáky. Nenabízíme zboží, které nejsme schopni dodat.

Paletové vozíky a náhradní díly jsou skladem !!!

Objednané náhradní díly na paletový vozík, ale i paletové vozíky a jinou manipulační techniku zasíláme denně ČESKOU POŠTOU jako balíky do ruky případně firmou Top trans, nebo si zboží můžete vyzvednout osobně u nás na prodejně.Pro pohodlí zákazníků u nás není nutná registrace zákazníků. Objednávka je velmi rychlá, snadná a je bez omezení minimálního množství objednaného zboží. Jednoduše a pohodlně si vyberete zboží o které máte zájem a stisknete KOUPIT.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama